Nasza oferta

Układanie kostki brukowej i roboty ziemne

Zajmujemy się układaniem kostki brukowej w Warszawie i okolicach. Posiadamy na wyposażeniu niezbędny sprzęt budowlany, zapewniający najwyższą jakość i szybkie tempo prowadzonych przez nas prac brukarskich.

WIZJA LOKALNA.

Nasze działanie rozpoczynamy wizytą na miejscu inwestycji. Tam dokonujemy pomiaru i oceny terenu, a także zbieramy jak największą ilość informacji na temat oczekiwań Klienta.

W rezultacie przedstawiamy jak najbardziej korzystne rozwiązanie.

PROJEKT

Z wiedzą zdobytą podczas wizji lokalnej możemy wspólnie z projektantem przystąpić do przygotowania profesjonalnego projektu aranżacji powierzchni.

Taki projekt zawiera ilości, rodzaj oraz kolorystykę nawierzchni, wliczając w to tak niezbędne akcesoria jak system odprowadzenia i zagospodarowania wody deszczowej, a także odwodnienia liniowe oraz wycieraczki zewnętrzne. Projekt przedstawia dokładną wizualizację przyszłego ułożenia. 

REALIZACJA

Gdy projekt, łącznie z kosztami, jest zaakceptowany, wchodzimy na budowę zgodnie z wcześniej ustaloną datą i dostarczamy wszystkie niezbędne materiały: kostkę brukową (lub płyty), a także piasek, kruszywo czy cement. Ostatnim etapem jest układanie powierzchni – jesteśmy w stanie wykonać najbardziej niebanalne projekty, bogate w melanże, przenikające się kolory, półkoliste alejki czy uskoki. 


Zobacz, co możemy Ci zaoferować i bądź pewien, że się nie zawiedziesz.

Referencje od naszych Klientów

MarcPol S.A. z siedzibą : 05-092 Łomianki, ul. Poniatowskiego 2, stwierdza, ze firma: “PHU MABUD” - Janusz Więsik 05-075 Warszawa-Wesola, ul. Słoneczna 6 w latach 2008 - 2009 zrealizowała dla nas inwestycje drogowe w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Żyrardowskiej oraz w Warszawie przy ul. Berensona. Wykonane roboty dotyczyły budowy dróg dojazdowych, wjazdów, parkingów z oświetleniem i odwodnieniem, zieleni, posadowieniem separatorów i zbiorników bezodpływowych na ścieki wody deszczowe. Roboty zostały wykonane terminowo, z nalezytą starannoscią oraz zgodnie ze sztuką budowlaną. Firma “PHU MABUD” w trakcie ich realizacji wykazała się profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

MarcPol S.A. klient

Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa “Ruda” w Warszawie, ul. Klaudyny 18A zaświadcza, że firma “MABUD” w roku 2006 wykonała roboty brukarskie w zakresie: - drogi i parkingi (1700 m2), - chodniki i alejki parkowe (800 m2), na terenie, znajdującym się w zasobach Spółdzielni. Firma “MABUD” wykonała prace w terminie, z należytą starannością, wiedzą techniczną i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Możemy stwierdzić, że firma jest wiarygodnym i rzetelnym wykonawcą godnym polecenia, do wykonywania prac brukarskich.

Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa “Ruda” klient

Firma P.H.U. “MABUD” s.c. wykonała roboty drogowe dla Telewizji POLSAT S.A. w latach : 1997 ok. 3000 m2 - wykonanie parkingu i drogi 1998 ok. 2000 m2 - wykonanie ciągu pieszo - jezdnego 1999 ok. 4000 m2 - wykonanie placu manewrowego Prace zostały wykonane wcześniej niż planowano, solidnie i fachowo. P.H.U. “MABUD” godny jest polecenia innym inwestorom.

Telewizja POLSAT S.A. klient