Dlaczego Mabud?

Firma PHU MABUD specjalizuje się w sprzedaży oraz układaniu kostki brukowej produkowanej przez firmy Libet oraz Polbruk. Liderów w produkcji kostki brukowej.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Mabud istnieje od 1997 roku i jest firmą prywatną. Firma realizuje zamówienia inwestorów prywatnych, osób fizycznych oraz instytucji publicznych w zakresie robót drogowych, brukarskich oraz ziemnych. Mabud posiada bogatą listę referencyjną, gdyż z każdego zlecenia wywiązał się fachowo i sumiennie w oparciu o wykwalifikiwoną brygadę pracującą od początku jego powstania. Ponadto wieloletnia praktyka i bogate doświadczenie w prowadzeniu oferowanych robót zapewniają solidność i precyzję wykonanych prac. W połączeniu z wysokiej klasy sprzętem i dużym doświadczeniem możemy zrealizować najbardziej złożone i trudne zlecenia. Firma może wykonywać prace brukarskie według dostarczonego przez klienta projektu lub zaproponować własną aranżację zgodną z oczekiwaniami zlecającego. W ramach dodatkowej usługi robimy projekty aranżacji.

Naszą ofertą staramy się wyjść naprzeciw coraz większym wymaganiom klienta w rosnącej dbałości o otoczenie domu.

Nasz profesjonalizm to Twoja satysfakcja

Nasze zespoły składają się z fachowców

Firma zatrudnia wykwalifikowane i doświadczone zespoły składające się z: brygadzistów, brukarzy i operatorów, dlatego ma pewność, że wywiąże się z każdej, nawet najbardziej wymagającej, budowy dotrzymując terminu realizacji zlecenia.

W prowadzonych projektach Mabud wykorzystuje własne maszyny budowlane, m.in. koparko - ładowarki firmy Caterpillar, jednej z najbardziej cenionych marek na rynku budowlanym. Ze względu na posiadany park maszynowy firma świadczy również usługi wynajmu koparko - ładowarek wymienionej wyżej firmy wraz z fachowa obsługą.

Referencje od naszych Klientów

MarcPol S.A. z siedzibą : 05-092 Łomianki, ul. Poniatowskiego 2, stwierdza, ze firma: “PHU MABUD” - Janusz Więsik 05-075 Warszawa-Wesola, ul. Słoneczna 6 w latach 2008 - 2009 zrealizowała dla nas inwestycje drogowe w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Żyrardowskiej oraz w Warszawie przy ul. Berensona. Wykonane roboty dotyczyły budowy dróg dojazdowych, wjazdów, parkingów z oświetleniem i odwodnieniem, zieleni, posadowieniem separatorów i zbiorników bezodpływowych na ścieki wody deszczowe. Roboty zostały wykonane terminowo, z nalezytą starannoscią oraz zgodnie ze sztuką budowlaną. Firma “PHU MABUD” w trakcie ich realizacji wykazała się profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

MarcPol S.A. klient

Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa “Ruda” w Warszawie, ul. Klaudyny 18A zaświadcza, że firma “MABUD” w roku 2006 wykonała roboty brukarskie w zakresie: - drogi i parkingi (1700 m2), - chodniki i alejki parkowe (800 m2), na terenie, znajdującym się w zasobach Spółdzielni. Firma “MABUD” wykonała prace w terminie, z należytą starannością, wiedzą techniczną i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Możemy stwierdzić, że firma jest wiarygodnym i rzetelnym wykonawcą godnym polecenia, do wykonywania prac brukarskich.

Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa “Ruda” klient

Firma P.H.U. “MABUD” s.c. wykonała roboty drogowe dla Telewizji POLSAT S.A. w latach : 1997 ok. 3000 m2 - wykonanie parkingu i drogi 1998 ok. 2000 m2 - wykonanie ciągu pieszo - jezdnego 1999 ok. 4000 m2 - wykonanie placu manewrowego Prace zostały wykonane wcześniej niż planowano, solidnie i fachowo. P.H.U. “MABUD” godny jest polecenia innym inwestorom.

Telewizja POLSAT S.A. klient